10opb_1642016_squashbledNina Kustec je drugič zapored postala zmagovalka Odprtega prvenstva Bleda za ženske. Na Bledu in v Zapužah se je v soboto, 16. aprila, med seboj pomerilo 8 žensk in skupaj odigralo 16 tekem. Drugo mesto je osvojila Mojca Blažič. Za tretje mesto sta se med seboj pomerili Saša Rakovec in Sara Hafner, slednja je osvojila odličje. Tekmo za peto mesto sta odigrali klubski kolegici iz Bleda, Pia Erjavec je bila boljša od Urške Ferjan.

V prvem odigranem finalnem obračunu sta se pomerili mladinka Tina Ferjan in Marinka Horvat. Mlajša je zasedla 7. in starejša 8. mesto. Uspešen turnirček smo zaključili z najavo ženskega ekipnega DP, ki bo 14. 5.  2016 na Bledu, kamor vabimo vse ženske igralke, da pokažejo svoj ekipni klubski duh.