Tekmovalci

Tekmovalna licenca Squash zveze Slovenije zagotavlja igralcu uvrstitev na jakostno lestvico in pravico nastopa na državnih prvenstvih v sezoni, za katero tekmovalna licenca velja. Veljavno tekmovalno licenco za sezono 2017/18 imajo naslednji tekmovalci:

Ime in priimek Klub
Aleš Arhar SqK Škofja Loka
Aleš Štendler SqK Lesce Bled
Aljaž Peternelj SqK Škofja Loka
Aljaž Starc SqK Kranj
Aljoša Brglez SqK igRaj Sevnica
Andraž Demšar SqK Škofja Loka
Andrej Sosič SqK Konex
Anton Drofenik SqK igRaj Sevnica
Benjamin Kos SqK Velenje
Blaž Kunšič SqK Lesce Bled
Blaž Porenta SqK Škofja Loka
Boris Marič ŠD 3FIT
Borut Slatinsek SqK Velenje
Boštjan Medved SqK igRaj Sevnica
Boštjan Slemenšek ŠK Squashland
Damir Škerl SqK igRaj Sevnica
Damjan Adlešič ŠK Squashland
David Praprotnik SqK Kranj
David Špendal SqK igRaj Sevnica
Davor Brezinščak SqK igRaj Sevnica
Davor Tadina SqK igRaj Sevnica
Dominik Balaško SqK igRaj Sevnica
Dušan Kajba SqK igRaj Sevnica
Erik Slemenšek SqK Konex
Erik Vihar SqK Velenje
Gal Ravnikar SqK Škofja Loka
Gašper Dolinar SqK Škofja Loka
Goran Djukič SqK Lesce Bled
Goran Milićević ŠK Squashland
Goran Nedič SqK Škofja Loka
Goran Vučkovič SqK Škofja Loka
Grega Brglez SqK Velenje
Grega Ivanuš SqK Kranj
Gregor Kozinc SqK Kranj
Gregor Kustec SqK Škofja Loka
Gvido Novak SqK igRaj Sevnica
Igor Podkrajšek ŠK Squashland
Izidor Sosič SqK Konex
Jaka Bajt SqK Lesce Bled
Jaka Rakovec SqK Lesce Bled
Jan Mislej ŠK Squashland
Janez Makovec ŠK Squashland
Jeraj Samo SqK Konex
Jernej Rozman SqK Lesce Bled
Jošt Dolinar SqK Škofja Loka
Klemen Kristan SqK Konex
Lan Kesič SqK Škofja Loka
Lan Podgoršek SqK Konex
Lean Castaldi SqK Lesce Bled
Luka Kustec SqK Škofja Loka
Maj Rakovec SqK Škofja Loka
Maks Bombek SqK Velenje
Mariza Ohlsson SqK igRaj Sevnica
Mark Černilec SqK Lesce Bled
Mark Hafner SqK Škofja Loka
Mark Severr SqK Konex
Marko Koplan SqK Škofja Loka
Martin Fišer ŠK Squashland
Martin Mošnik SqK Konex
Matej Anton Drašler SqK Škofja Loka
Matej Markuš SqK igRaj Sevnica
Matej Sitar SqK Velenje
Matic Kavaš SqK Škofja Loka
Matjaž Erat SqK Lesce Bled
Matjaž Fabjan SqK Kranj
Metod Piber SqK Lesce Bled
Miha Černe SqK igRaj Sevnica
Miha Kavaš ŠK Squashland
Miha Peteh SqK Kranj
Miha Primožič SqK Lesce Bled
Milan Banjac ŠD 3FIT
Milan Todorovič SqK Lesce Bled
Mitja Sax ŠK Squashland
Nick James SqK Škofja Loka
Nik Kesič SqK Škofja Loka
Ognjen Simić SqK Konex
Oskar Škulj SqK Škofja Loka
Peter Arčon ŠK Squashland
Primož Gajšek SqK igRaj Sevnica
Primož Osrečki ŠK Squashland
Primož Pintar SqK Kranj
Rajko Grzin ŠK Squashland
Rok Frelih SqK Škofja Loka
Rok Poropat ŠK Squashland
Rok Repovž SqK Lesce Bled
Rožle Langus SqK Lesce Bled
Samo Bešter SqK Kranj
Samo Urh SqK Lesce Bled
Sašo Kirbiš SqK igRaj Sevnica
Sašo Štante ŠD 3FIT
Srečko Kregar SqK igRaj Sevnica
Tiam Škodlar SqK Lesce Bled
Timotej Jenko SqK Lesce Bled
Timotej Prevec ŠD 3FIT
Tin Topolovec SqK Lesce Bled
Tjaž Čufer Tomažin SqK Lesce Bled
Tomaž Bojko ŠK Squashland
Tomaž Čampa SqK igRaj Sevnica
Tomaž Guzelj ŠK Squashland
Tomaž Jenko SqK Kranj
Tomaž Pečjak ŠK Squashland
Vid Obranovič SqK Konex
Zoran Repija SqK Kranj
Žan Sešek SqK Konex
Žan Bombek SqK Konex
Žiga Merčun ŠK Squashland
Žiga Rupar SqK Škofja Loka
Ime in priimek Klub
Beti Jenko SqK Kranj
Darinka Jerala SqK Lesce Bled
Eva Trseglav SqK Lesce Bled
Ida Sedušak SqK Lesce Bled
Ingrid Bučar SqK Lesce Bled
Jerca Oman SqK Škofja Loka
Jerneja Medved SqK igRaj Sevnica
Julija Vidic SqK Lesce Bled
Kaja Železnik SqK Lesce Bled
Karlina Piber SqK Lesce Bled
Ksenija Kmetič SqK igRaj Sevnica
Lana Nedič SqK Škofja Loka
Lana Omovšek SqK Lesce Bled
Lara Demšar SqK Lesce Bled
Lara Meršol ŠK Squashland
Manca Demšar SqK Škofja Loka
Marinka Horvat SqK Lesce Bled
Miša Sax ŠK Squashland
Mojca Blažič SqK igRaj Sevnica
Nada Bambič SqK Konex
Naieli Oliva SqK Lesce Bled
Nanja Urh SqK Lesce Bled
Nika Demšar SqK Lesce Bled
Nika Urh SqK Lesce Bled
Nina Kustec SqK Škofja Loka
Petra Verbič ŠK Squashland
Pia Erjavec SqK Lesce Bled
Pia Omovšek SqK Lesce Bled
Pika Rupar SqK Škofja Loka
Sara Čučnik Mišič SqK Lesce Bled
Sara Hafner SqK Škofja Loka
Sara Nedič SqK Škofja Loka
Sara Rojnik SqK Škofja Loka
Saša Rakovec SqK Lesce Bled
Suzana Brezak SqK igRaj Sevnica
Tanja Tomšič SqK Kranj
Tiana Miličević ŠK Squashland
Tina Ferjan SqK Lesce Bled
Tina Prevodnik SqK Škofja Loka
Tinkara Bernik SqK Škofja Loka
Urška Ferjan SqK Lesce Bled
Zala Struna ŠK Squashland
Zoja Berce SqK Lesce Bled


SQUASHSITE
http://www.squashsite.co.uk

SQUASHPLAYER
http://www.squashplayer.co.uk

SQUASHTALK
http://www.squashtalk.com

SQUASH MAGAZINE
http://www.squashmagazine.com

PSA Live
http://www.psalive.tv

ESF
http://www.europeansquash.com

PSA
http://www.psa-squash.com

WISPA
http://www.wispa.net