Tekmovalci

Tekmovalna licenca Squash zveze Slovenije zagotavlja igralcu uvrstitev na jakostno lestvico in pravico nastopa na državnih prvenstvih v sezoni, za katero tekmovalna licenca velja. Veljavno tekmovalno licenco za sezono 2019/2020 imajo naslednji tekmovalci:

Ime in priimek Klub
Aleš Arhar SqK Škofja Loka
Aleš Merčun ŠD Squashland
Aleš Štendler SqK Lesce Bled
Aljaž Peternelj SqK Škofja Loka
Aljoša Brglez ŠD Švic SqK Vojnik
Andraž Demšar SqK Škofja Loka
Andrej Robnik ŠD Squashland
Andrej Sosič SqK Konex
Arne Žvar SqK Konex
Benjamin Pantner ŠD Švic SqK Vojnik
Blaž Kunšič SqK Lesce Bled
Blaž Porenta SqK Škofja Loka
Boris Marič ŠD Švic SqK Vojnik
Borut Slatinšek ŠD Švic SqK Vojnik
Boštjan Gradišar ŠD Squashland
Boštjan Marolt ŠD Švic SqK Vojnik
Boštjan Medved SqK igRaj Sevnica
Boštjan Slemenšek ŠD Squashland
Damir Škerl SqK igRaj Sevnica
Damjan Adlešič ŠD Squashland
Dominik Balaško SqK igRaj Sevnica
Erik Slemenšek ŠD Squashland
Erik Vihar SqK Velenje
Gal Ravnikar SqK Škofja Loka
Gašper Dolinar SqK Škofja Loka
Goran Djukič SqK Lesce Bled
Goran Milićević ŠD Squashland
Goran Nedič SqK Škofja Loka
Goran Vučkovič SqK Škofja Loka
Grega Ivanuš SqK Kranj
Grega Kozinc SqK Kranj
Gregor Kustec SqK Škofja Loka
Izidor Sosič SqK Konex
Jaka Rakovec SqK Lesce Bled
Janez Makovec ŠD Squashland
Jošt Dolinar SqK Škofja Loka
Jure Jagodic SqK Škofja Loka
Jure Topolak ŠD Švic SqK Vojnik
Klemen Kristan SqK Konex
Lean Castaldi SqK Lesce Bled
Leon Leho SqK Lesce Bled
Luka Kustec SqK Škofja Loka
Maksimilijan Bombek SqK Velenje
Mark Hafner SqK Škofja Loka
Mark Sever SqK Konex
Martin Fišer ŠD Squashland
Martin Mošnik SqK Konex
Matej Anton Drašler SqK Škofja Loka
Matic Kavaš SqK Škofja Loka
Matjaž Erat SqK Lesce Bled
Miha Kavaš ŠD Squashland
Miha Peteh SqK Kranj
Miha Primožič SqK Lesce Bled
Milan Banjac ŠD Švic SqK Vojnik
Oskar Škulj SqK Škofja Loka
Patrik Murn Hiti SqK Konex
Primož Osrečki ŠD Squashland
Primož Pintar SqK Kranj
Rok Frelih SqK Škofja Loka
Rok Repovž SqK Lesce Bled
Samo Jeraj SqK Konex
Sašo Štante ŠD Švic SqK Vojnik
Srečko Kregar SqK igRaj Sevnica
Timotej Jenko SqK Lesce Bled
Tomaž Bojko ŠD Squashland
Tomaž Čampa SqK igRaj Sevnica
Tomaž Guzelj ŠD Squashland
Tomaž Jenko SqK Kranj
Tomaž Pečjak ŠD Squashland
Tomaž Prelesnik SqK Konex
Vid Obranovič SqK Konex
Zoran Repija SqK Kranj
Žak Sešek SqK Konex
Žan Bombek SqK Konex
Žiga Mohorič SqK Škofja Loka
Žiga Rupar SqK Škofja Loka
Ime in priimek Klub
Ida Sedušak SqK Lesce Bled
Jasna Musi ŠD Squashland
Julija Vidic SqK Lesce Bled
Lana Nedič SqK Škofja Loka
Lara Demšar SqK Lesce Bled
Manca Demšar SqK Škofja Loka
Mariza Ohlsson SqK igRaj Sevnica
Mojca Blažič ŠD Squashland
Nada Bambič SqK Konex
Nanja Urh SqK Lesce Bled
Nataša Žmuc ŠD Squashland
Nika Demšar SqK Lesce Bled
Nika Urh SqK Lesce Bled
Nina Kustec SqK Škofja Loka
Pika Rupar SqK Škofja Loka
Sara Hafner SqK Škofja Loka
Sara Nedič SqK Škofja Loka
Sara Rojnik SqK Škofja Loka
Saša Rakovec SqK Lesce Bled
Tanja Tomšič Ivanuš SqK Kranj
Tiana Milićević ŠD Squashland
Tina Ferjan SqK Lesce Bled
Tina Prevodnik SqK Škofja Loka
Urška Ferjan SqK Lesce Bled
Zoja Berce SqK Lesce Bled


SQUASHSITE
http://www.squashsite.co.uk

SQUASHPLAYER
http://www.squashplayer.co.uk

SQUASHTALK
http://www.squashtalk.com

SQUASH MAGAZINE
http://www.squashmagazine.com

PSA Live
http://www.psalive.tv

ESF
http://www.europeansquash.com

PSA
http://www.psa-squash.com

WISPA
http://www.wispa.net