dsc_2718jpgNa prvem turnirju za slovensko jakostno lestvico v sezoni 2016/17 z denarnim nagradnim skladom 200 evrov je v Podčetrtku med 12 igralci iz štirih klubov ob svojem prvem nastopu slavil Damjan Adlešič (Squashland). Drugo mesto je prav tako ob svojem prvem nastopu osvojil Jošt Dolinar (Škofja Loka), tretje pa morda nekoliko presenetljivo Aljoša Brglez (igRaj Sevnica).

Iz predtekmovalnih skupin so se v nadaljevanje sicer uvrstili vsi nosilci, vendar je razplet v skupinah vplival na par v četrtfinalu, ki so že nakazovali nekaj zanimivih presenečenj. V polfinale so se tako prebili Damjan Adlešič, Aljoša Brglez, Jošt Dolinar in Srečko Kregar. V prvem polfinalu je nepopustljivi Aljoša končnemu zmagovalcu uspel odvzeti niz. V drugem pa je Jošt precej gladko premagal Sreča. V tekmi za tretje mesto je v ponovitvi tekme iz predtekmovalne skupine Aljoša še enkrat premagal Sreča. V finalu Damjan Adlešič ni dovolil presenečenja in je gladko s 3:0 premagal Jošta Dolinarja, edinega mladinca na turnirju